Napísali o nás


“Profesionalny pristup, velmi dobra komunikacia a rychla reakcia na zarucny aj pozarucny servis.”

Eugen Menyhart


“Som spokojný užívateľ :-)) “

Brano


“Profesionálna práca a úžasný prístup skvelých ľudí.”

Solar


“S firmou spokojnosť, dobré jednanie, promptná dodávka, montáž ok, s kvalitou som spokojný, doporučujem.”


“Sme veľmi spokojný s vykonanou prácou. Profesionálny prístup. “

Ľudovít Gubiš


“Ďakujeme veľmi pekne šikovným majstrom firmy Techcon. Sú naozaj profesionály a ich konateľ je skutočný odborník. Za jeden jediný deň spravili z našej terasy prekrásnu vysnívanú zimnú záhradu, ktorá je vhodná na celoročné využívanie. Tuto spoločnosť môžem len doporučiť. Konateľ Vám poradí a pomôže vyriešiť všetky detaily. Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.”

Jung


“Profesionálna práca. Bol som spokojný so všetkým, ako s kvalitou roboty, taktiež aj s komunikáciou. Myslím že nemám čo vytknúť, aj čo bolo rozbité páni z firmy Techcon.sk šikovne opravili, pomohli aj ochotne poradili. Odporúčam túto firmu.”

Volf


“Maximálne sme boli spokojní úplne so všetkým. Odporúčame ich všetkým!”

Salgó


“S firmou som bol maximalne spokojny. Mozem ostatnym záujemcom len odporucit.”

Zoltán Páleník – Dvory nad Žitavou


“Po ukončení diela môžeme firmu Techcon-SK s.r.o. len doporučiť. Naša skúsenosť je veľmi dobrá,odborne odvedená práca,dodržanie termínov a príkladná ústretovosť konateľa firmy. Ďakujeme “

Beata Renčoková – Bratislava


“Firma Techcon-SK mi robila zimnú záhradu a bol som s ich prácou naozaj spokojný. Finančná stránka bola dohodnutá popredu, bola dodržaná, taktiež kvalita práce bola super. Bol som milo prekvapený, že sa termín stavby zimnej záhrady dokonca skrátil, čo nás samozrejme potešilo. Túto firmu odporúčam známym vždy keď príde na danú tematiku reč.”

Brano5


“Firma Techcon – SK s.r.o, je naozaj taká firma, ktorá do posledného detailu nám urobila všetko, čo nám sľúbila! Sme veľmi spokojní, a pred dvoma mesiacmi sme si nechali od nich namontovať už druhú zimnú záhradu.”

Pavol Kadlečík – Bratislava


“Maximálna spokojnosť! Firma seriozna, naozaj profesionálna.”

Ďakujem Elena Chalmovská – Pezinok


“Pomer kvalita – cena OK”

Janak


“Keď som sa pozrela na referencie tejto spoločnosti na webe, hneď som vedela, že to je to, čo ja potrebujem! Zimnú záhradu chcem od tejto spoločnosti. Majiteľ ma oboznámil výhodami, ale aj nevýhodami zimnej záhrady, a faktom je, že som sa o zimných záhradách dozvedela veľa dobrých a užitočných vecí. Zameranie, cenová ponuka a 3D vizualizácia je profesionálne spravená, ľudia vyškolený a inteligentný. Nakoniec som si zimnú záhradu objednala a to, čo som dostala je omnoho viac než čo som predpokladala. Je to niečo super. Vôbec som neľutovala, že som si nechala spraviť tuto zimnú záhradu, je to perlička nášho domu a okolia. Ďakujem”

Alena Čavojská – Bratislava


“So zimnou záhradou, ktorú nám dodala firma Techcon-SK s.r.o. som maximálne spokojný. Od prvej návštevy do odovzdania diela neboli žiadne pochyby o tom, že firma je profesionálna, majiteľ, ktorý to od začiatku manažoval, je na vysokej úrovni znalosti čo sa týka tejto oblasti. Montážnici maximálne šikovní, inteligentní, odborníci, ktorí prišli v rovnošatách a šikovne postavili nám tuto nádhernú zimnú záhradu. Firmu môžem zo svojich skúseností plne doporučiť.”

Ďakujeme ing.Pavol Imrich, Marinka


“Touto cestou sa chcem poďakovať spoločnosti Techcon–SK, za to, že mi postavili moju krásnu a vytúženú zimnú záhradu. Som veľmi spokojná nielen so samotným dielom, ale aj s procesom návrhu a vypracovania ponuky, pretože som získala veľmi kvalifikované a promptné poradenstvo. Vrelo odporúčam každému, kto práve uvažuje nad investíciou do zimnej záhrady.”

Ďakujem. Viera Partnčiaková – Dunajská Lužná


“Sme veľmi spokojní so zimnou záhradou!! Môžem vrelo odporúčať každému, Firma je naozaj profesionálna, maximálne skromní ľudia, ktorí presne vedia čo robia, a to, čo robia, robia na maximum.”

Vencelík – Pata


“Sme maximálne spokojní, firma naozaj profesionálna, keď chcete zimnú záhradu, tak jedine od tejto firmy.”

Vďaka! Ján Dobrota – Munchendorf


Top prístup a odbornosť.”

Krizstian


“Bol som maximalne spokojny, s komunikáciou a snahou vyriesit akykolvek problem. Hlavne po negativnej skusenosti s inym dodavatelom som mal z prace spolocnosti TECHCON velmi dobry dojem a výsledok ich prace ma o tom stale presviedca, ze to bola dobra volba. Zimna zahrada stoji uz 2 roky a som spokojny. Mozem ostatnym záujemcom len odporucit.”

Bucko


” … je to super, maximálne som spokojná, firma je naozaj profesionálna a rýchla, pritom chalani odviedli perfektnú prácu. Ďakujeme”

Kotúčová


“Kvalitný prístup, skvela kvalita = 100% spokojnosť.”

Branislav


“Postavením tejto zimnej záhrady sme získali ďalšiu miestnosť k rodinnému domu, kde je príjemné sedenie. Firma bola maximálne seriózna a profesionálna.”

Gallée Gustáv