BAZÉNOVÉ PRESTREŠENIA

Naša spoločnost úzko spolupracuje aj so zahraničnou spoločnostou AQUACOMET. Táto spoločnosť viac ako 20 rokov vyrába tieniace pergoly, bazény a bazénové prestrešenia.
Hlavnou aktivitou spoločnosti Techcon-SK je navrhovanie, dodávka a montáž celorocne obyvatelnych zimnych záhrad, ale nezlakneme sa novej výzvy, preto v roku 2018 sme začali našim klientom ponukať aj bazenové prestrešenia AQUACOMET. Na socialnych sietiach sme zverejnili naše prve montáže, a tým nás začali oslovovat majitelia bazenov s poziadavkou o cenovu ponuku.
Spoločnost Techcon-SK drží ceny pri zemi, ako v zimnych záhradach, tak aj v pergolách a naša obchodná politika sa odzrkadlí aj v predaji bazenových prestrešeni.
Zucastnili sme sa viac roznych skolení, a hned prvý rok spolupráce naša spolocnost namontovala viac prekrití. Nadobudli sme tým neporovnatelne znalosti v odbore.

Výhody použitia bazénovych prestrešení sú dnes dobre známe po celom svete. Okrem iného to je dôvod, prečo by sme sa mali prirodzene domnievať, že 60% nových bazénov v našej klíme je na konci výstavby ihneď pokryté.

Stále viac ľudí, spoločne s bazénom, je zmluvne dohodnutých na montáž krytu bazénu súčasne. V sortimente Aquacometu sa objavuje nový typ takmer každý rok ako odpoveď na rastúce sociálne potreby.

Ale čo je jedinečná originalita bazéna Aquacomet?

Prestrešenia bazénov Aquacomet zohľadňujú v čo najväčšej možnej miere estetické vlastnosti domu a záhrady. Pomocou nášho sortimentu prekrití si každý môže ľahko nájsť tvar, ktorá vyhovuje ich domu, záhrade, farbe a dizajnu.
Jednoduché a praktické použitie prekrytia bazéna je nevyhnutné.
Technické charakteristiky krytov Aquacomet sú certifikované inštitútom zabezpečenia kvality. Funkčnosť, životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom sa preukázali pomocou výpočtov a experimentov.
Viac ako 20 rokov skúseností je ich práca lákavá a vysoko profesionálna a využíva najnovšie technológie.
v prípade záujmu nás kontaktujte na čísle 0917 124 289, alebo mailom na info@zimne-zahrady.com