O nás

Zsolt Kása

Konateľ Zsolt Kása

Naša spoločnosť Techcon-SK spol s.r.o. so sídlom v Dunajskom Klátove pri Dunajskej Strede sa zaoberá navrhovaním a montážou zimných záhrad po celom Slovensku. Konateľ spoločnosti, pán Zsolt Kása, od začiatku dbá na to, aby bola firma zdravá a úspešná. Na začiatku (od roku 2005) len ako živnostenský subjekt, od roku 2011 ako spoločnosť s ručeným obmedzením sa úspešne skúša splniť sen nie jednému záujemcovi, ktorý prišiel na to, aké výhody prináša zimná záhrada.

Rozhovor so Zsolt Kásom na rádiu VIVA (prehrať).

Pristavenie zimnej záhrady k Vášmu domu predstavuje znacnú investíciu, ale pri kvalitnom poradenstve a dobrom profesionálnom vyhotovení môže úplne zmeniť štýl Vášho života. Či je Vašim zámerom vytvoriť malú oázu na spríjemnenie chvíľ voľna, alebo sa usilujete zväčšiť životný priestor pre rozrastajúcu rodinu, k dispozícii je široký výber štýlov a dekoratívnych prvkov na vytvorenie vzhľadu a prostredia ktoré skvalitnia Váš dom a zvýšia jeho hodnotu.

Nami realizované zimné záhrady sa vyrábajú v spolupráci Ultraframe, a Thyssen Inoutic. Tieto spoločnosti už dlhé roky vyrábajú vysokokvalitné okenné a dverné systémy, a komponenty striech zimných záhrad. Počas tejto doby nadobudli neporovnateľné znalosti a skúsenosti v oblasti technológie spracovania plastov, vďaka ktorým získali aj dominantný podiel trhu vo Veľkej Británii. Od surovín, ktoré tieto spoločnosti používajú pri procese výroby, až po dokončenie inštalácie u Vás si môžete byť istí, že produkty a služby, ktoré dostanete, sú vysokej kvality. 

Ponúkame možnosti, ktoré Vám pomôžu uskutočniť svoj sen, celkom iste oživí interiér a súčasne aj exteriér. Aj z týchto dôvodov záujem o zimné záhrady aj na Slovensku stále rastie. Nech si vyberiete čokoľvek, môžete si byť istí vlastnosťami , ktoré zvýšia Vaše pohodlie v budúcich rokoch.